Hizmetlerimiz

Catering sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız birçok konuda en iyi şekilde yemek hizmeti sunuyor. Toplu organizasyonlar, düğün, sünnet, nişan, cenaze gibi organizasyonlarda yemek ihtiyaçlarına pratik çözümler sunuyoruz. Kalabalık insan gruplarına yemek hazırlamanın ne kadar meşakkatli olduğunu bilen firmamız bu konuda son derece yüksek kalitede hizmet sunumu yapıyor. Standartlarını her zaman yüksek tutan bir firma olarak iş yerlerine de taşımalı yemek hizmetleri ile en iyi yemek temini imkânlarını sunuyoruz.

Hijyen Koşulları Her Daim Önemli

Hizmetlerimiz konusunda her zaman hijyen koşullarına büyük bir önem gösteriyoruz. Bu alanda profesyonel ve insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan son derece bilinçli personeller ile çalışıyoruz. Yemek siparişleri verildiği andan itibaren titiz bir çalışma içerisine giren aşçılarımız, yemek paketleyenlerimiz ve diğer tüm elemanlarımız aynı özeni gösteriyor. Hizmetlerimiz konusunda standartlarımızı yüksek tutuyor olmamız birçok farklı sektörden müşteri kazanmamıza olanak tanıyor. Geniş müşteri portföyümüz olmasına rağmen her zaman her yere en hızlı şekilde yetişmeye gayret ediyoruz. Toplu yemek siparişlerinizi verirken bizlere kaç kişilik olması gerektiğini ve menüde neler bulunması gerektiğini söylemeniz yeterli oluyor. Hangi amaç için yemek siparişi verildiğini de belirtirseniz bu konuda sizlere en iyi yemek seçeneklerini sunuyoruz.

Toplu Organizasyonlar İçin Kaliteli Ve Lezzetli Yemekler

Firmamız her türlü organizasyon için yemek hazırlama hizmeti veriyor. Bu yemekler için uygun servis imkânları da sunan işletmemizde cenaze yemeği, düğün yemeği, piknik yemeği gibi birçok farklı konuda hizmet alma şansınız bulunuyor. Fiyatlarımız menüde bulunan yemeklerin türüne, servis sayısına, yemek çeşidine göre farklılık gösterebiliyor. Böyle durumlarda da yine müşterimiz için en iyi olanakları sunmaya büyük bir gayret gösteriyoruz. Firmamızdan hizmetlerimiz konusunda her daim yardım alabilir ve toplu yemek problemlerine pratik çözümler üretebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanlar